LICENCJE ZAWODNICZE 2019

Drodzy zawodnicy w nawiązaniu do informacji która dnia 29 października ukazała się na naszej stronie klubowej przypominamy, że uległy zmianie zasady wydawania oraz przedłużania licencji zawodniczych PZSS na rok 2019.

Wszystkie wnioski będą procedowane wyłącznie poprzez portal informatyczny PZSS pod linkiem: https://portal.pzss.org.pl przez który to każdy z zawodników ma dostęp do swojego konta w bazie PZSS.

Zawodnicy mogą zarejestrować się w Portalu samodzielnie; potrzebny do tego będzie pełny numer patentu. Rejestrowanie w portalu jest proste i intuicyjne, ale gdyby stanowiło to problem to proszę o przesłanie osobistego adresu e-mail na mój adres mailowy krzysztof.maczka.wks@gmail.com wraz z Imieniem i Nazwiskiem oraz PESELEM wówczas do konta zawodnika w bazie PZSS zostaną ustawione dane dostępowe do konta przez które będzie się można się zalogować i złożyć wniosek o przedłużenie licencji zawodniczej na 2019.

Po ustawieniu danych dostępowych (tj. aktywowaniu e-maila zawodnika jako jego loginu) logujemy się na koncie zawodnika gdzie: Loginem do konta będzie zadeklarowany adres e-mail, natomiast Hasłem przy pierwszym logowaniu jest numer PESEL zawodnika. Przy pierwszym logowaniu hasło tj. PESEL trzeba zmienić na własne hasło i uzupełnić dane profilowe.

Druga ważna kwestia – na ten moment proszę nie płacić 50 zł za wydanie licencji zwyczajowo na rachunek PZSS jak to miało miejsce w latach ubiegłych. Do dnia 21 grudnia powinien na naszej stronie pojawić się numer rachunku i informacja w jaki sposób będziemy jako klub przyjmować wpłaty za wydanie/przedłużenie licencji zawodniczej i przekazywać je do PZSS.

Informacje dla zawodnika

Ze sportowym pozdrowieniem,
Krzysztof Mączka
661-791-719