NOWY NUMER RACHUNKU ZA LICENCJE ZAWODNICZE 2019

Informujemy, że dnia 25 stycznia 2019 w Banku BGŻ BNP Paribas uruchomiony został nowy numer rachunku bankowego na wpłaty za wydanie licencji zawodniczych PZSS. Nowy numer rachunku dotyczy tylko i włącznie opłat za wydanie licencji zawodniczej PZSS, składki członkowskie do klubu na rok 2019 w wysokości 250 zł (płatne do końca marca) wysyłane mają być bez zmian na numer rachunku głównego podanego w zakładce kontakt. Poniżej dane do przelewu za wydanie lub przedłużenie licencji zawodniczych:

WOJSKOWY KLUB SPORTOWY „GRUNWALD” POZNAŃ
Promienista 27; 60-288 Poznań, Bank BGŻ BNP Paribas
Numer rachunku: 21 1600 1462 1022 7418 0000 0003

Tytułem: NAZWISKO, IMIĘ, PESEL, LICENCJA PZSS 2019

Wpłaty tylko i wyłącznie za licencje zawodnicze: 50 zł.

Zawodnicy po wysłaniu poprzez portal PZSS wniosku o przedłużenie (lub wydanie nowej) licencji zawodniczej i wniesieniu opłaty za wydanie licencji w wysokości 50 zł na rachunek powyżej zobowiązani się przesłać wypełniony na portalu wniosek wraz z bankowym potwierdzeniem wpłaty, a w przypadku przedłużeń licencji również i komunikaty z zawodów w formacie PDF na adres mailowy krzysztof.maczka.wks@gmail.com

Wnioski o wydanie nowych licencji (nie przedłużenia) muszą zostać podpisane przez zawodnika i dostarczone w wersji papierowej na strzelnicę przy ul. Saperskiej, gdyż PZSS wnioski o wydanie pierwszej licencji zbiera i te muszą zostać przez klub wysłane do Warszawy.

Przedłużenia licencji robimy kompleksowo w pełni elektronicznie tak jak to zostało opisane powyżej. W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o kontakt.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Krzysztof Mączka
661-791-719