TURNIEJ PISTOLET STANDARD 08.08.2020

W upalną sobotę 08.08.2020 odbyły się zawody strzeleckie w konkurencji „Pistolet Standard”. W rywalizacji uczestniczyło 28 zawodników.

W skróconej formule po serii próbnej (5 strzałów w czasie 150 sekund) zawodnicy oddawali łącznie 40 strzałów ocenianych – 4 serie po 5 strzałów w czasie 20 sekund oraz 4 serie po 5 strzałów w czasie 10 sekund.

Pierwsze miejsce tak jak w zeszłym roku zajął Waldemar Owczarczak z Dwór Grunwaldzki Poznań, na drugim miejscu uplasował się Robert Spławski (również Dwór Grunwaldzki Poznań) przegrywając ze swoim kolegą klubowym o 1 punkt.

Trzecie miejsce na podium tak jak w zeszłym roku zajął nasz zawodnik Marek Jendrzejczak.

Komunikat z zawodów w załączniku.

Turniej Pistolet Standard 08.08.2020

Gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody Puchar Sekcji Strzeleckiej które odbędą się w sobotę 22 sierpnia.