TURNIEJ PISTOLET STANDARD 27.04.2019

W sobotę 27.04.2019 odbyły się pierwsze zawody strzeleckie w trochę zapomnianej u nas, ale bardzo emocjonującej konkurencji „Pistolet Standard”. W skróconej formule po serii próbnej (5 strzałów w czasie 150 sekund) zawodnicy oddawali łącznie 40 strzałów ocenianych – 4 serie po 5 strzałów w czasie 20 oraz 4 serie po 5 strzałów w czasie 10 sekund.

Pierwsze miejsce zajął Waldemar Owczarczak z Dwór Grunwaldzki Poznań, na drugim miejscu uplasował się Szymon Słoma z Gilza Pleszew, natomiast trzecie miejsce na podium zajął nasz zawodnik Marek Jendrzejczak. Komunikat z zawodów oraz galeria zdjęć w załącznikach.

Turniej Standard 27.04.2019

Gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody Puchar Prezesa Sekcji Strzeleckiej WKS Grunwald które odbędą się 18 maja.